top of page

Modern Mimariyi
Bizimle Yakalayın

Hakkımızda

Önceliği insan ve yaşam, çıkış noktası işlevsellik ve üst düzey konfor olan proje ve uygulama firmasıyız. 60'lı yılların başından itibaren çeşitli firmalar ile başladığımız yolculuğumuzu 2017 yılında kendi markamız altına taşıdık. Bu süreçte sektörün öncüsü konumundaki birçok firmaya hizmet verdik ve bugün hayata kazandırdığımız yaşam alanlarının ortak noktası daima sürdürülebilirlik olmuştur.

Bilginin en büyük güç, sanatın ise olmazsa olmazımız olduğunu bilerek mutlu ve dinamik bir ekip çalışması içerisinde farklı olanı yapıyoruz.

İÇ MEKANLARDA
İZ BIRAKAN
DETAYLARI 
BİRLİKTE 
YAKALAYALIM

KALİTE

POLİTİKAMIZ

ÇEVRE

POLİTİKAMIZ

İSG

  POLİTİKAMIZ

Tüm süreçlerde; müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, Kalite sistemleri çerçevesinde; tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek  kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi, tüm çalışanlarda kalite, bilincini tesis etmeyi, tedarikçi ve tedarikçilerle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı, en uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi, İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye  saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı Kalite Politikası olarak belirlemiştir.

Çevresel değerlere karşı sorumluluğunun bilincinde bir kurum olarak faaliyetlerimizden oluşacak olumsuz çevre etkilerini minimuma indirmek için çalışmalar yapmak, atıkların kaynağını azaltmak ve ayırarak maksimum geri dönüşümünü sağlamak, faaliyetlerinin her aşamasında çevresel sorumluluğu dikkate almak, bu kapsamda Çevre ve Enerji Politikasına uygun şekilde  çalışanlarımızın çevreye duyarlılıklarının arttırmak ve sürekli iyileştirme ve kirliliğin önlenmesini taahhüt etmeyi çevre politikamız olarak belirledik.

Tüm çalışanlar, diğer ziyaretçiler de dâhil olmak üzere işyerinde bulunan herkesin sağlık, güvenlik ve refahını sağlamayı taahhüt ederek, güvenli çalışma sorumluluğunu taşımak, kendi sağlık ve güvenliğimiz için tüm makul önlemleri almak ve davranışları sonucu etkilenebilecek diğer tüm insanların sağlık ve güvenliğini göz önünde bulundurma bilincinin farkındayız. Tüm faaliyetlerde ihtiyaç olduğu zaman işletmede çalışanlardan ve/veya dışarıdan  hizmet alımıyla uygun uzmanlardan yararlanarak iş güvenliği koşullarını iyileştirmek için tüm makul ve uygulanabilir adımları atacaktır.

Ekran görüntüsü 2023-06-16 123331.png
12
10
11
4
3
9
8
2
1
bottom of page